Právě probíhající akce v Kika:

1) Sleva 20 % na spoustu nábytku + 10 % ON TOP

Sleva platí na původní prodejní ceny po slevě. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení a zboží propagované v naší aktuální reklamě. Nevztahuje se na sortiment kuchyní a značky Stokke, Hülsta, Voglauer a BIOHORT GMBH. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi. Pro uplatnění slevy kontaktujte odborné poradce. Akce platí 14. 10. – 17. 10. 2021 a 21. 10. – 24. 10. 2021.

5) – 50 % na plánované kuchyně německé kvality  + doprava a montáž ZDARMA

Sleva 50 % na plánované kuchyně německé kvality značek Nobilia, Schüller a Nolte se vztahuje na původní prodejní ceny a platí jen při nákupu kuchyně na míru v hodnotě nad 65.000 Kč bez elektrospotřebičů. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží a zboží propagované v aktuální reklamě. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Akce se nevztahuje na kuchyňské bloky a spotřebiče. Sleva je počítána z původních prodejních cen (PPC), které jsou uvedené u zboží v prodejně. Akce platí 11. 10. – 14. 10. 2021 a 18. 10. – 21. 10. 2021 v obchodních domech Kika.

Kuchyni vám naplánujeme i ONLINE!

Pro více informací volejte nebo pište na:

Kika Praha Galerie Butovice: tel. + 420 778 756 616, e-mail: kitchen.ri@kika-home.cz

Kika Modřice u Brna: + 420 544 136 222, e-mail: kitchen.rm@kika-home.cz

Kika – nábytek a doplňky ve vašem stylu

Kika – to jsou nábytek a doplňky přesně ve vašem stylu. A není to jen slogan, ale mnohem více. V obchodních domech v Modřicích u Brna i v Praze na Nových Butovicích vám Kika přináší spoustu pěkných kousků do bytu, domu i na zahradu a k tomu perfektní servis. Najdete tu kvalitní nábytek i hezké doplňky a originální dekoraci vždy za skvělé ceny.

 

Vybavení domu i bytu pod jednou střechou

S Kika v Praze a Brně si zařídíte bydlení tak, jak jste si to vždycky přáli. Vše do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, jídelny, koupelny, pracovny, předsíně, dětského pokoje i na zahradu je pro vás v Kika připraveno pod jednou střechou. Kvalita, velký výběr a zajímavé značky jsou při tom samozřejmostí. Individuální přání při tom nejsou překážkou, ba právě naopak – rádi vám nábytek a doplňky vyladíme podle vašich představ. Kvalifikovaný personál najde řešení pro každé přání. A také rád a ochotně poradí s výběrem.

 

Služby, na které se můžete spolehnout

Služby k nákupu nábytku neodmyslitelně patří. V Kika se na servis můžete vždy spolehnout. Od 3D plánování přes dopravu až po montáž – zkrátka vše, co potřebujete pro to, abyste si svůj nový nábytek mohli užívat plnými doušky a bydleli krásně a na pohodu.

 

Zapůjčení dodávky pro vlastní odvoz

Koupili jste si nábytek, chcete si ho odvézt domů, ale nevejde se vám do auta? Žádný problém. Rádi vám zapůjčíme naši Kika dodávku. Stačí si ji včas zarezervovat!

Více informací naleznete v našem informačním letáku.

 

Proč jít pro nábytek a doplňky do Kika?

  • Nábytek, doplňky a dekorace do každé místnosti i na zahradu
  • Odborné poradenství
  • Velký výběr
  • Atraktivní značky
  • Nábytek na míru
  • Spousta spolehlivých služeb
  • Vše na jednom místě
  • Vždy skvělé ceny

Totální výprodej - Kika, Galerie Butovice

Download

Aktuální leták

Download

Kika Dodávka

Download

kika Brno, OC Olympia

U Dálnice 1048, 664 42 Modřice u Brna

Naplánovat cestu
Otevírací doba:
Otevřeno
Pondělí - Pátek10:00 - 20:00
Sobota - Neděle9:00 - 20:00
Naplánovat cestu
Otevírací doba:
Otevřeno
Pondělí - Pátek10:00 - 20:00
Sobota - Neděle9:00 - 20:00