Sleva až 45% sleva na plánovaný nábytek + DPH zpět jako dárek

Podmínky akce:

1/ 45 % sleva na plánovaný nábytek

Sleva se vztahuje na nezávazně doporučenou spotřebitelskou cenu a platí jen při nákupu plánovaného nábytku. Nevztahuje se na značku JOOP! Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Pro uplatnění slevy kontaktujte naše odborné poradce. Akce platí 26. – 29. 05. a 02. – 05. 06. 2023.

2/ DPH zpět jako dárek na nábytek

Sleva se vztahuje na dosavadní prodejní ceny. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení, zboží propagované v naší aktuální reklamě. Nevztahuje se na sortiment kuchyní a značky Stokke, Voglauer, Hülsta a BIOHORT GMBH. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Zároveň s touto akcí může být uplatněna „Sleva až 45 % na plánovaný nábytek“. Odečet DPH odpovídá slevě 17,36 %, což je rozdíl mezi cenou zboží s DPH a bez DPH. Kika nemůže odečíst DPH jako takové, účtenka bude obsahovat DPH odpovídající konečné ceně hrazené zákazníkem. Příklad: Pokud je cena zboží včetně DPH 12.100 Kč, bude výsledná cena zboží v rámci této akce bez DPH 10.000 Kč, což odpovídá slevě ve výši 17,36 % z celkové ceny zboží včetně DPH. Pro uplatnění slevy kontaktujte odborné poradce. Akce platí pouze pro majitele Kika hit karty. Majitelem Kika hit karty se může zdarma stát každý zákazník. Platí 26. – 29. 05. a 02. – 05. 06. 2023.

Pro uplatnění slevy kontaktujte odborné poradce. Akce platí pouze pro majitele Kika hit karty. Majitelem Kika hit karty se může zdarma stát každý zákazník. Sleva platí 12. – 15. 05. a 19. – 22. 05. 2023.

50% sleva na plánované kuchyně + dodání a montáž zdarma + 10 % on top

Podmínky akce:

1/ Sleva 50% na plánované kuchyně + dodání a montáž zdarma

Sleva se vztahuje na nezávazně doporučenou spotřebitelskou cenu a platí jen při nákupu plánované kuchyně značek Nobilia, Schüller nebo Nolte v hodnotě nad 65.000 Kč bez elektrospotřebičů. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží a zboží propagované v aktuální reklamě. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Akce se nevztahuje na kuchyňské bloky a spotřebiče. Po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Akce platí od pondělí do čtvrtka ve dnech 22. – 25. 05. a 29. 05. – 01. 06. 2023.

2/ Sleva 10 % ON TOP formou poukazu na příští nákup

Sleva 10 % ON TOP na příští nákup se počítá z ceny po odečtení slevy „50 % na plánované kuchyně značek Nobilia, Schüller a Nolte“. Po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Akce platí 22. – 25. 05. a 29. 05. – 01. 06. 2023.

DPH zpět jako dárek pro majitele hit karty na zahradní nábytek

Podmínky akce:

Sleva se vztahuje na dosavadní prodejní ceny. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení, zboží propagované v naší aktuální reklamě. Nevztahuje se na sortiment kuchyní a značky Stokke, Voglauer, Hülsta a BIOHORT GMBH. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Zároveň s touto akcí může být uplatněna „Sleva 45 % na plánovaný nábytek“. Odečet DPH odpovídá slevě 17,36 %, což je rozdíl mezi cenou zboží s DPH a bez DPH. Kika nemůže odečíst DPH jako takové, účtenka bude obsahovat DPH odpovídající konečné ceně hrazené zákazníkem. Příklad: Pokud je cena zboží včetně DPH 12.100 Kč, bude výsledná cena zboží v rámci této akce bez DPH 10.000 Kč, což odpovídá slevě ve výši 17,36 % z celkové ceny zboží včetně DPH. Pro uplatnění slevy kontaktujte odborné poradce. Akce platí pouze pro majitele Kika hit karty. Majitelem Kika hit karty se může zdarma stát každý zákazník. Platí 26. – 29. 05. a 02. – 05. 06. 2023.

Poukaz 300 Kč při nákupu bytových dopňků nad 2.000 Kč

Podmínky akce:

Platí pouze při odevzdání tohoto poukazu, poukaz prosím hlaste před nákupem u našeho odborného poradce. Na osobu a nákup je možné použít pouze 1 poukaz. Vyplacení v hotovosti není možné. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, zboží propagované v naší aktuální reklamě a na zboží označené Super cena. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky, po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Nelze kombinovat s jiným poukazem. Poukaz nelze uplatnit na nákup služeb a značky Stokke, Tescoma a Alvarak. Poukaz platí 22. 05. – 05. 06. 2023.

Výprodej! Slevy až 70% platí pouze v Kika Butovice.

Podmínky akce:

Akce platí jen pro Kika – OC Galerie Butovice Praha.

Sleva platí na dosavadní prodejní ceny. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení, zboží propagované v naší aktuální reklamě a na zboží označené Super cena. Nevztahuje se na značky Stokke, Tescoma a Alvarak. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi. Akce platí pouze pro majitele Kika hit karty. Majitelem hit karty se může zdarma stát každý zákazník. Pro uplatnění slevy kontaktujte odborné poradce.

Ceny zboží jsou uvedeny před slevou. Sleva bude odečtena na pokladně.