DPH zpět jako dárek

Podmínky akce:

Sleva se vztahuje na dosavadní prodejní ceny. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení, zboží propagované v naší aktuální reklamě a na zboží označené Super cena. Nevztahuje se na sortiment kuchyní, podlahy a značky Voglauer, Biohort, Villeroy & Boch, Flexa, skříňový systém Unit a nábytek JOOP!. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Zároveň s touto akcí může být uplatněna „Sleva na plánovaný nábytek“. Odečet DPH odpovídá slevě 17,36 %, což je rozdíl mezi cenou zboží s DPH a bez DPH. Kika nemůže odečíst DPH jako takové, účtenka bude obsahovat DPH odpovídající konečné ceně hrazené zákazníkem. Příklad: Pokud je cena zboží včetně DPH 12.100 Kč, bude výsledná cena zboží v rámci této akce bez DPH 10.000 Kč, což odpovídá slevě ve výši 17,36 % z celkové ceny zboží včetně DPH. Pro uplatnění slevy kontaktujte odborné poradce. Akce platí pouze pro majitele Kika hit karty. Majitelem Kika hit karty se může zdarma stát každý zákazník. Sleva platí 26. – 29. 07. a 02. – 05. 08. 2024.


Sleva 50 % na plánované kuchyně + dodání a montáž zdarma + poukaz 10.000 Kč na příští nákup

Podmínky akce:

Sleva se vztahuje na nezávazně doporučenou spotřebitelskou cenu a platí jen při nákupu plánované kuchyně značek Nobilia, Schüller nebo Nolte v hodnotě nad 65.000 Kč bez elektrospotřebičů. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží a zboží propagované v aktuální reklamě. Akce doprava a montáž zdarma platí při nákupu kuchyně bez elektrospotřebičů v hodnotě nad 65.000 Kč. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Akce se nevztahuje na kuchyňské bloky a spotřebiče. Po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Poukaz 10.000 Kč získáte, pokud konečná cena plánované kuchyně po slevě bude nad 65.000 Kč. Akce platí od pondělí do čtvrtka ve dnech 22. – 25. 07. a 29. 07. – 01. 08. 2024.


Dodatečná sleva 25 % na výprodejové produkty

Podmínky akce:

Sleva platí pouze na výprodejem označené produkty v obchodních domech. Nevztahuje se na kuchyně, spotřebiče, dřezy a baterie. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky, po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Pro uplatnění slevy kontaktujte naše odborné poradce. Sleva platí 26.7. – 29. 07. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Sleva 30 % na zahradní nábytek

Podmínky akce:

Sleva platí na dosavadní prodejní cenu. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky, po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Sleva neplatí na služby a značku Biohort. Pro uplatnění slevy kontaktujte naše odborné poradce. Sleva platí 22. 07. – 05. 08. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Sleva 30 % na sortiment jarní a letní sezóny

Podmínky akce:

Sleva z dosavadních prodejních cen. Platí jen na nově uskutečněné objednávky na vybraný sortiment jarní a letní sezóny. Ceny zboží jsou uvedené před slevou. Sleva vám bude odečtena na pokladně. Nevztahuje se na akční zboží, zboží propagované v naší aktuální reklamě a na značku Alvarak. Pro uplatnění slevy kontaktujte odborného poradce. Platí od 24. 06. do vyprodání zásob v obchodních domech.