Sleva 19 % téměř na vše pro majitele hit karty

Podmínky akce:

Sleva platí na dosavadní prodejní ceny. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení a zboží propagované v naší aktuální reklamě. Nevztahuje se na sortiment kuchyní, podlahy, služby a značky Voglauer, Stokke, Biohort, Tescoma,  Alvarak a Villeroy and Boch. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi. Akce platí pouze pro majitele Kika hit karty. Majitelem hit karty se může zdarma stát každý zákazník. Pro uplatnění slevy kontaktujte odborné poradce. Akce platí 29. 09. – 02. 10. a 06. 10. – 09. 10. 2023.

 50 % sleva na plánované kuchyně, doprava a montáž zdarma a 10 % ON TOP na další nákup

Podmínky akce:

Sleva se vztahuje na nezávazně doporučenou spotřebitelskou cenu a platí jen při nákupu plánované kuchyně značek Nobilia, Schüller nebo Nolte v hodnotě nad 65.000 Kč bez elektrospotřebičů. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží a zboží propagované v aktuální reklamě. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Akce se nevztahuje na kuchyňské bloky a spotřebiče. Akce doprava a montáž ZDARMA platí při nákupu plánované kuchyně bez elektrospotřebičů v hodnotě nad 65.000 Kč. Sleva 10% ON TOP na příští nákup se počítá z ceny po odečtení „50 % na plánované kuchyně značek Nobilia, Schüller a Nolte“. Po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Akce platí od pondělí do čtvrtka ve dnech 25. – 28. 09. a 02. – 05. 10. 2023.

40 % sleva na vybrané koberce pro majitele hit karty

Podmínky akce:

Sleva platí na dosavadní prodejní ceny. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení, zboží propagované v naší aktuální reklamě a na zboží označené Super cena. Nevztahuje se na sortiment kuchyní, služby a značky Tescoma, Stokke, Alvarak a Villeroy and Boch. Platí jen pro nově uskutečněné objednávky. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi. Akce platí pouze pro majitele Kika hit karty. Majitelem hit karty se může zdarma stát každý zákazník. Pro uplatnění slevy kontaktujte odborné poradce. Akce platí 29. 09. – 02. 10. a 06. – 09. 10. 2023.